Akcie, festivaly, umenie a zážitky, Po Bratislave

Letné kiná v Bratislave 2017 ktoré určite nemôžete vynechať

Teplé počasie, deka, vínko a hlavne dobrý film pod holým nebom. Super kombinácia, ktorá v lete musí byť. Letné kiná v Bratislave patria do akcií, ktoré nechcem vynechať. V Bratislave je výber času a aj miesta je naozaj pestrý. Na svoje si prídu milovníci pláže, lesov, asfaltoviek aj vody. Ktoré letné kiná 2017 teda určite musíme toto leto navštíviť ?

Bažant Kinematograf na Magio pláži

Už sa neviem dočkať ako zoberiem uterák, opaľovací krém, volejbalovú loptu a pôjdem sa vyvaliť na piesočné pobrežie Dunaja. Mágio pláž sa otvára 16.júna a takmer každý deň prinesie zaujímavý program alebo aktivitu. Topkou bude Bažant Kinematograf, ktorý dofrčí na Mágio pláž 15. júla a ostane zaparkovaný až do 18. augusta. Viac informácií o programe na FB stránke Kinematografu už čoskoro. 

Autokino Shopping Palace na Zlatých pieskoch

Autokino premieta od 3.júna. Každý štvrtok, piatok a sobotu o 21:30 budeme môcť nasadnúť do auta a priviesť sa k Shopping Palace. Treba si len naladiť rádio, posadiť sa pohodlne do sedačky a pozerať. Premietajú sa hlavne nové filmy. Jedinou nevýhodou je, že šofér v tomto prípade musí vynechať alkoholický nápoj. 

Pre aktuálny program checkujte FB stránku Autokina Shopping Palace.

Letné kino SNG v Berlinke

Letné kino v SNG sa rozbehne v júly. Café Berlinka ponúka príjemné a energiou nabité priestory. Navyše náladu zlepší aj pohár vínka alebo drinčík, ktorý vám tu s radosťou pripravia. Určite odporúčam si prísť jednu stredu v júly a auguste užiť kultové filmy. Viac info čoskoro na FB Café Berlinka.

Letné kino v amfiteátri pri Štrkoveckom jazere

Kino Nostalgia toto leto opäť prinesie letné kino v amfiteátri pri Štrkoveckom jazere. Dokopy sa bude premietať 8-9 filmov, ktoré sa výberu na základe ankety na FB. Výborne, budeme si môcť zabehať okolo Štrkovca a strečovať pri fajnom filme v amfiteátri. 

Letné kino na Kuchajde

Letné kino na Kuchajde prinesie pestrý program aj tento rok. Sezóna sa otvorí skvelým filmom od Woodyho Allena Coffee Society a to už 28.júna. Odvážlivci (teda ja nie) si okrem filmového zážitku môžu zaplávať v jazierku.  

Sharuj Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Pridaj komentár